رکورد تولید و فروش را شکستیم

صنایع چوب خزر کاسپین

رکورد تولید و فروش را شکستیم

رکورد تولید و فروش را شکستیم و به زودی بورسی میشویم

 
مدیرعامل چوب خزر کاسپین، با اشاره به تحقق شعار سال رونق تولید در شستا؛
رکورد تولید و فروش را شکستیم

سیدعلی فتاحی گفت : با تأمین به موقع مواد اولیه با کیفیت و استفاده از ظرفیت‌های تولید، این شرکت ضمن تحقق رونق تولید و فروش در آذر ماه سال جاری از رکورد سال‌های پیشین عبور و این رکورد 33% بیشتر از میزان بودجه پیش‌بینی شده بوده است.

دکتر سیدعلی فتاحی، مدیرعامل  شرکت صنایع چوب خزربا بیان اینکه با تأمین به موقع مواد اولیه با کیفیت و استفاده از ظرفیت‌های تولید، این شرکت ضمن تحقق رونق تولید و فروش در آذر ماه سال جاری از رکورد سال‌های پیشین عبور و این رکورد 33% بیشتر از میزان بودجه پیش‌بینی شده بوده است.
مدیرعامل شرکت چوب خزر کاسپین با اشاره به اینکه به منظور توسعه صادرات، اقداماتی در خصوص کانال‌های توزیع و بازارهای هدف در کشورهای همسایه در دستور کار این شرکت قرار دارد، گفت: این مجموعه با شرکت فیبر بابلسر در جهت هم‌افزایی ادغام شده و سهام آن در آینده نزدیک در بورس عرضه خواهد شد.
دکتر فتاحی بالاترین میزان فروش ماهانه از بدو تأسیس شرکت تاکنون را مربوط به دی‌ماه سال 1395 دانست و افزود: در آن بازه زمانی فروش ماهانه ما ۶۶۴۶ متر مکعب بوده که در آذرماه ۱۳۹۸ رکورد فروش شکسته شد و به میزان ۶۸۳۲ مترمکعب رسید.
وی با بیان اینکه میزان سود 8 ماهه در سال 1397 به میزان 8.5 میلیارد تومان بوده است، گفت: میزان سود در ۸ ماهه سال ۱۳۹۸ به مقدار 16 میلیارد تومان افزایش یافت، ضمن آنکه تولید 9 ماهه 1398 به میزان 44،587  مترمکعب بوده که نسبت به بودجه مصوب 12 درصد افزایش و نسبت به مدت مشابه سال قبل 9 درصد افزایش یافته است.
مدیرعامل شرکت چوب خزر کاسپین با اشاره به موضوع اقتصاد مقاومتی، گفت: با استفاده از توان فنی شرکت‌های داخلی قطعات تحریمی بومی‌سازی شده و با کیفیت مطلوب در خط تولید نصب شدند که در راستای تعامل با مؤسسات و دانشگاه‌های معتبر بسیاری از قطعات الکترونیکی غیرقابل تعمیر و گران قیمت با استفاده از توان تیم فنی دانشگاه شریف با کمترین هزینه بازسازی و تعمیر شدند.
با توجه به شرایط موجود و عملکرد 9 ماهه پیش بینی میشود بالاترین میزان سود،فروش و تولید سالیانه از بدو تاسیس تا کنون رقم خورد.
 
 

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید